Po protestach KOD, Obywateli RP i partii opozycyjnych przeciwko reformie sądownictwa na elewacji budynku Biura Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie pojawił się niecenzuralny napis. To już kolejny akt wandalizmu wymierzony w naszą formację.

„Se możecie wy.…ać” – taki napis pojawił się na budynku Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Koszykowej, w którym swoje biura poselskie mają także m. in. poseł Jarosław Krajewski, wiceprzewodniczący sejmowej komisji ds. afery Amber Gold i Mariusz Kamiński, minister koordynator ds. służb specjalnych.

– Dziś rano przyszedłem do Biura i zobaczyłem te napisy na elewacji budynku. Od razu zawiadomiłem policję. Obecnie prowadzone są czynności operacyjne. Na szczęście dysponujemy wysokiej jakości monitoringiem i mamy nadzieję, że dzięki temu Policji szybko uda się zidentyfikować sprawców tego aktu wandalizmu – mówi Michał Prószyński, sekretarz Zarządu Okręgowego PiS w Warszawie oraz dyrektor biura poselskiego ministra Mariusza Kamińskiego.

– Seria pojawiających się aktów wandalizmu wymierzonych przeciwko Prawu i Sprawiedliwości to pokłosie coraz bardziej radykalnych haseł głoszonych przez totalną opozycję i element całego przemysłu pogardy jaki jest wymierzony w nasze środowisko – komentuje sprawę Prószyński.

Przypomnijmy, to już kolejny taki akt wymierzony w środowisko PiS w Warszawie. Wcześniej niecenzuralne napisy pojawiły się m.in. na ursynowskich osiedlach: http://warszawskipis.pl/warszawa/ursynow/wandalizm-polityczny-na-ursynowskich-blokach/

Udostępnij

Podziel się tym ze znajomymi!