13 września pełnomocnik PiS we Włochach Christian Młynarek zarejestrował listy kandydatów do Rady Dzielnicy Włochy. W trzech okręgach o mandat radnego ubiegać się będzie 27 kandydatów.

Listy uwzględniają przedstawicieli różnych środowisk – nauczycieli i wykładowców, prawników, urzędników, menadżerów, przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą, ludzi aktywnych i bardzo pracowitych. Znajdują się na nich zarówno osoby biorące udział w wyborach po raz pierwszy, jak i samorządowcy ubiegający się o reelekcje. To prawdziwa mieszkanka młodości i doświadczenia.

W okręgu nr 1 listę otwiera Łukasz Jarosz – skarbnik komitetu PiS Włochy i wieloletni pracownik samorządowy, odpowiedzialny w ostatnich latach za pozyskiwanie funduszy unijnych we Włochach. W okręgu nr 2 pierwsze miejsce wypełnił Christian Młynarek – adwokat, były radny i zastępca burmistrza Dzielnicy Włochy. Liderem w okręgu nr 3 jest Adam Siek – absolwent administracji w specjalności samorząd terytorialny zajmujący się w Urzędzie Dzielnicy przez ostatnie 7 lat sprawami mieszkaniowymi.

Na kolejnych miejscach możemy znaleźć m.in. Andrzeja Krupińskiego, Przewodniczącego Rady Dzielnicy Włochy (miejsce 2 w okręgu 2), prof. Janusza Wojdalskiego – wykładowcę akademickiego i członka Rady Nadzorczej NFOŚiGW (miejsce 3 w okręgu 1), a także obecnych radnych Krzysztofa Czumę (miejsce 2 w okręgu 1), Krzysztofa Pączkowskiego (miejsce 5 w okręgu 2) oraz Radosława Sosnowskiego (miejsce 2 w okręgu 3). Nie zabrakło również przedstawicieli środowiska oświatowego, które reprezentuje ceniona nauczycielka matematyki w SP nr 94 Małgorzata Sutowicz (miejsce 3 w okręgu 2). Pozytywnym zaskoczeniem jest obecność Małgorzaty Miałkowskiej – Kierownika Osiedlowego Klubu Stokrotka na Okęciu (miejsce 7 w okręgu 3) oraz lokalnych działaczek z Nowych Włoch Joanny Oksieńciuk (miejsce 7 w okręgu 1) i Moniki Mazurek-Rylskiej (miejsce 9 w okręgu 1), które zasłynęły organizacją wielu cennych wydarzeń i pikników, takich jak „Sąsiedzkie Fajfy na Dechach”, który odbyły się przed kilkoma dniami.

Do list dołączono około 1500 podpisów poparcia złożonych przez mieszkańców Dzielnicy Włochy.

Okręg nr 1:

 1. Łukasz Jarosz
 2. Krzysztof Czuma
 3. Janusz Wojdalski
 4. Wojciech Prokopczuk
 5. Katarzyna Szulc
 6. Dariusz Zacharko
 7. Joanna Oksieńciuk
 8. Aldona Woźniak
 9. Monika Mazurek-Rylska

 

Okręg nr 2:

 1. Christian Młynarek
 2. Andrzej Krupiński
 3. Małgorzata Sutowicz
 4. Piotr Teledziński
 5. Krzysztof Pączkowski
 6. Lidia Skorza
 7. Monika Chylaszek
 8. Wojciech Ilczuk
 9. Maria Jakubowska

 

Okręg nr 3:

 1. Adam Siek
 2. Radosław Sosnowski
 3. Grzegorz Rejowski
 4. Rafał Rudiuk
 5. Iwona Wojtasik
 6. Sandra Skorza
 7. Małgorzata Miałkowska
 8. Alicja Szpigiel
 9. Jan Zakrzewski

 

Udostępnij

Podziel się tym ze znajomymi!