Wiosna w Warszawie! Mieszkańcy stolicy coraz chętniej zaczynają spędzać czas na dworze. Niestety nie wszędzie można podziwiać piękno rozwijającej się przyrody. W chętnie odwiedzanym przez Warszawiaków Parku Szymańskiego na Woli wybudowane kilka lat temu wodne kaskady zamieniły się w ściek.

Na sprawę uciążliwych zanieczyszczeń w parku jako pierwszy zwrócił uwagę Karol Jankowski – członek Forum Młodych PiS., który skierował pismo do burmistrza o jak najszybsze usunięcie zanieczyszczeń.

– Mam nadzieję, że w najbliższe weekendy oczom mieszkańców nie ukarze się kwitnący ściek. Rodziny z dziećmi powinny mieć możliwość zdrowego spaceru ładnym w parku na Woli, a nie podziwiania brudu – mówi naszej redakcji Karol Jankowski.

Panie Burmistrzu, skoro inwestycje nie są w tej kadencji najmocniejszą cechą działania ratusza (o niezrealizowanych inwestycjach pisaliśmy w artykule Powoli na Woli), to może chociaż Zarząd należycie zacznie się wywiązywać z utrzymywania czystości na terenie dzielnicy. Wkrótce to sprawdzimy!

Udostępnij

Podziel się tym ze znajomymi!