W poniedziałek poseł Jarosław Krajewski spotkał się z mieszkańcami Bemowa. To część cyklu spotkań z warszawskimi posłami PiS w ramach kampanii przed wyborami samorządowymi. Mieszkańcy mieli także okazję poznać kandydatów KW Prawo i Sprawiedliwość do wszystkich szczebli samorządu oraz ich propozycje dla Bemowa.

– Pokażmy, że dotrzymamy słowa w samorządach, tak jak dotrzymaliśmy słowa w rządzie – mówił Jarosław Krajewski. Miał tu na myśli m.in. tzw. Piątkę Morawieckiego, czyli propozycje przedstawione przez premiera Mateusza Morawieckiego dla samorządów. Dobra realizacja programu będzie możliwa przy dobrych relacjach na linii władza lokalna – rząd. Dlatego tak ważna jest jak najsilniejsza reprezentacja radnych Prawa i Sprawiedliwości na wszystkich szczeblach warszawskiego i mazowieckiego samorządu.

Spotkanie, odbywające się w bibliotece przy ul. Powstańców Śląskich 70, było także okazją to poznania kandydatów w wyborach do sejmiku województwa, Rady Warszawy i rad dzielnic.

Swoje propozycje dla Bemowa przedstawili kandydaci do sejmiku: burmistrz Bemowa Michał Grodzki (nr 2 na liście PiS) oraz Andrzej Snarski (numer 3); Rady m.st. Warszawy: wiceburmistrz Bemowa Błażej Poboży (nr 1 na liście), Katarzyna Kostyra (nr 5) i Andrzej Sosnowski (nr 10) oraz rady dzielnicy: kandydaci z okręgu IV: Adam Niedziałek, Teresa Świderska, Łukasz Więch oraz kandydatka z okręgu V – Joanna Jabłońska.

Udostępnij

Podziel się tym ze znajomymi!