26 sierpnia kandydat Zjednoczonej Prawicy otworzył kawiarnię „Jaki Cafe”. – To wyjątkowe miejsce, w którym będziemy codziennie rozmawiać z warszawiakami – powiedział podczas specjalnej konferencji prasowej Patryk Jaki.

Ministrowi przy otwarciu towarzyszyli członkowie sztabu wyborczego: szef sztabu Oliwer Kubicki, rzecznik prasowy Jacek Ozdoba, szef zespołu programowego Błażej Poboży, radna Warszawy  Katarzyna Kostyra, poseł Paweł Lisiecki, radny Oskar Hejka oraz Katarzyna Wanat.

„Jaki Cafe” będzie przede wszystkim punktem informacyjnym na temat III i IV linii metra, w kawiarni będzie można poznać także m.in. dokładną lokalizację poszczególnych stacji. Ale to nie wszystko. W lokalu przy ul. Koszykowej 1 dyżurować będzie zarówno sam kandydat na prezydenta Warszawy, jak i członkowie sztabu i radni – mieszkańcy będą mogli porozmawiać z nimi o programie i swoich codziennych problemach.

– Będziemy codziennie przekonywać warszawiaków, że stolicę da się rozwijać szybciej i efektywniej. Będziemy także przypominać, że prezydent Warszawy nie może być średnim europejskim biurokratą. Jest on przede wszystkim po to, żeby rozmawiać na co dzień z mieszkańcami i poznawać ich problemy. – deklarował Jaki.

Kawiarnia czynna będzie codziennie w godz. 10:00 – 18:00.  Wkrótce przedstawimy szczegóły dotyczące dyżurów kandydata na prezydenta Warszawy i członków jego sztabu.

Udostępnij

Podziel się tym ze znajomymi!