Środek wakacji i czas urlopów nie przeszkadza Patrykowi Jakiemu, kandydatowi Zjednoczonej Prawicy na Prezydenta Warszawy, na gromadzenie tłumów na otwartych spotkaniach w kolejnych dzielnicach Warszawy. Mieszkańcy tym razem zapełnili sale na Mokotowie i Białołęce.

Spotkanie na Białołęce odbyło się w ostatni poniedziałek, 16 lipca, w Białołęckim Ośrodku Kultury. Z możliwości rozmowy z ministrem Jakim skorzystało kilkuset mieszkańców.

– Brawo dla Zbyszka Cierpisza, Wiktora Klimiuka i Łukasza Oprawskiego (przedstawicieli komitetu PiS na Białołęce). Obiektywnie chyba rekord frekwencyjny padł na Białołęce. Kolejny sukces spotkań Patrykiem Jakim – napisał w serwisie Twitter Michał Prószyński, Sekretarz Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości na Warszawę i powiaty okołowarszawskie.

Ogromne zainteresowanie spotkaniami z kandydatem PiS na Prezydenta Warszawy stoi w kontraście z porażką frekwencyjną podczas spotkań z Rafałem Trzaskowskim, kandydatem Platformy Obywatelskiej na Prezydenta Warszawy, na które przychodzi od kilkunastu do kilkudziesięciu osób w ramach akcji #ŁawkaRafała. W ostatni poniedziałek Trzaskowski nie pojawił się na spotkaniu w Ursusie, mimo wcześniejszego zaproszenia mieszkańców. O odwołanym spotkaniu sam kandydat nawet nie poinformował, zrobiła to… radna dzielnicy Ursus.

Patryk Jaki zarówno na Mokotowie jak i Białołęce opowiadał o pracy w komisji Weryfikacyjnej, przedstawił także swoją wizję Warszawy. Kolejne spotkanie na Ochocie w piątek, 20 lipca 2018 r o godz.19.00 w  Ośrodku Kultury Ochoty przy  ul. Grójecka 75.

Fot. Oficjalny profil  Patryka Jakiego w serwisie Facebook

Udostępnij

Podziel się tym ze znajomymi!