Warszawski PiS szykuje się do wyborów samorządowych. Na rok przed planowanymi wyborami, 19 października ruszył nowy portal warszawskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Nowa strona ma być pierwszym źródłem informacji o Warszawie widzianej z perspektywy wyborców partii Jarosława Kaczyńskiego. 

            Błażej Poboży prezentuje nowy portal

Portal zastąpił kilkanaście dotychczas funkcjonujących stron internetowych lokalnych komitetów i kół PiS w Warszawie. Dzięki integracji treści i unifikacji wizualnej komunikacja będzie bardziej czytelna i trafi do większej liczby odbiorców. Portal stanie się miejscem, gdzie będzie można znaleźć kontakt do radnego, zasięgnąć informacji o działaniach władz dzielnic i miasta czy sprawdzić co aktualnie dzieje się w stolicy.

Redaktorem naczelnym portalu jest dr Błażej Poboży, politolog, zastępca burmistrza dzielnicy Bemowo, twórca i redaktor naczelny pierwszego warszawskiego portalu informacyjnego: politykawarszawska.pl.

– Nowa strona www.warszawskipis.pl jest nowoczesna, przejrzysta oraz intuicyjna. To źródło wiedzy nie tylko na temat struktur partii, ale przede wszystkim kompendium wiedzy o mieście. Dzięki stworzeniu sieci redaktorów w każdej dzielnicy, jako pierwsi będziemy publikować najważniejsze lokalne informacje – mówi Błażej Poboży, redaktor naczelny portalu.

– Zależało nam, na odejściu od schematu stron partyjnych, niedostępnych i nieciekawych, na które nikt nie zagląda. Tworzymy przede wszystkim witrynę dla mieszkańców, dla warszawiaków. Myślę, że to bardzo ważne, szczególnie w kontekście nadchodzących wyborów – dodaje Michał Szpądrowski, rzecznik okręgu warszawskiego PiS.

Udostępnij

Podziel się tym ze znajomymi!