Kolejny atak wandali na Biuro Zarządu Okręgowego PiS w Warszawie, które jednocześnie pełni funkcję biura poselskiego Jarosława Krajewskiego, członka komisji śledczej ds. Amber Gold,  i Marusza Kamińskiego, ministra Koordynatora ds. Służb Specjalnych.

Tym razem na elewacji budynku pojawił się na napis „PZPR+”. W zeszłym tygodniu po protestach KOD, Obywateli RP i partii opozycji wandale na tym samym budynku napisali „Se możecie wy…ać”.

Jak poinformował na Twitterze rzecznik prasowy warszawskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości Michał Szpądrowski, wizerunek sprawców jest znany: „Szczęśliwie tym razem sprawczyni, młoda kobieta w dresikach, oraz jej starszy pomagier nie założyli na głowę pończochy i Policja zna już wizerunek sprawców”.

– To już kolejny, w przeciągu tygodnia, atak na biuro warszawskiego PIS oraz biura poselskie Jarosława Krajewskiego i ministra Mariusza Kamińskiego. To efekt radykalnej retoryki stosowanej przez opozycję – komentuje zajście Michał Prószyński, sekretarz Zarządu Okręgowego PiS w Warszawie oraz dyrektor biura poselskiego ministra Mariusza Kamińskiego.

O ostatnim ataku wandali pisaliśmy w naszym serwisie tydzień temu: http://warszawskipis.pl/warszawa/wandale-zniszczyli-elewacje-siedziby-warszawskiego-pis-i-biura-poselskiego-ministra-mariusza-kaminskiego/

Udostępnij

Podziel się tym ze znajomymi!