Mieszkańcy Bemowa mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami rady i zarządu Dzielnicy Bemowo z bemowskiego komitetu Prawa i Sprawiedliwości.

Dyskusja odbyła się w kawiarni przy Parafii pw. Bogurodzicy Maryi. Mieszkańcy Bemowa licznie przybyli na spotkanie i skorzystali z okazji zadania pytań swoim przedstawicielom, którzy w tej kadencji są częścią rządzącego na Bemowie porozumienia programowego „Odnowa Bemowa”. Obecni byli radni klubu PiS Teresa Świderska, Wojciech Klażyński i wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Adam Niedziałek. Zarząd reprezentowali burmistrz dzielnicy Michał Grodzki i zastępca burmistrza Błażej Poboży.

Dominowały tematy istotne dla lokalnej społeczności. Nie zabrakło pytań o budowę II linii metra, komunikację miejską, inwestycje drogowe czy kwestie oświaty. Emocje wciąż budzi także sprawa ekranów akustycznych wzdłuż budowanej ulicy Lazurowej, miejscowych planów zagospodarowania i przebieg trasy S7.

To pierwsze spotkanie przedstawicieli bemowskiego komitetu PiS z mieszkańcami. Przed nami kolejne, które odbędą się w różnych częściach Bemowa.

Udostępnij

Podziel się tym ze znajomymi!