Michał Prószyński

Michał Prószyński

wykształcenie: wyższe

wykonywany zawód: politolog

okręg wyborczy:  Okręg nr 4 (wolska część Muranowa; kwartał od  północno-wschodnia granica dzielnicy, Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, ul. Młynarska, ul. Sołtyka, ul. Ostroroga, trakcja kolejowa.)

Obecnie pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Ponadto pracuję w komisjach: budżetu i inwestycji oraz ładu przestrzennego i nieruchomości. Złożył ponad 130 interpelacji zarówno w sprawach reprywatyzacyjnych, związanych z dekomunizacją, naprawą chodników jak i realizacji konkretnych inwestycji i remontów. Pełni również funkcję przewodniczącego wolskich struktur Prawa i Sprawiedliwości i lidera warszawskiego Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości.

Od kilku lat współpracuje z Ministrem Mariuszem Kamińskim, obecnie pełniąc funkcję Dyrektora jego Biura Poselskiego. Poza tym jest Sekretarzem Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości na Warszawę i powiaty okołowarszawskie oraz członka Rady Politycznej Prawa i Sprawiedliwości.

W przeszłości najmilej wspomina swoją aktywność w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów, gdzie przez ponad 3 lata pełnił funkcję wiceprzewodniczącego na Uniwersytecie Warszawskim.

Umiejętności

, ,

Opublikowano w dniu

1.05.2017

Umiejętności

, ,

Opublikowano w dniu

1.05.2017

Udostępnij

Podziel się tym ze znajomymi!