Krzysztof Pączkowski

,
Krzysztof Pączkowski

wiek: 42 lata

wykształcenie: Studia wyższe magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku Marketing i Zarządzanie (dyplom magistra w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw)

wykonywany zawód: Redaktor, publicysta; specjalista ds. PR, komunikacji medialnej i kreowania wizerunku

stan cywilny: kawaler

okręg wyborczy: Obszarowo największy okręg Włoch, graniczący z jednej strony z dzielnicami Wola i Ochota, a z drugiej sąsiadujący bezpośrednio z Ursusem. Przebiegając praktycznie wzdłuż całej środkowej
części dzielnicy, obejmuje fragment Starych Włoch, ale także Raków, Salomeę, Opacz Wielką, a
ponadto Załuski i Paluch, bezpośrednio sąsiadujące z Lotniskiem Chopina na Okęciu.

hobby/zainteresowania: Historia, literatura, sport.Radny Dzielnicy Warszawa Włochy.

Zasiada w czterech komisjach: Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska  (wiceprzewodniczący), Bezpieczeństwa, Rewizyjnej oraz Mieszkaniowej.  Wdrożył i koordynuje autorski pomysł na aktywizację lokalnej społeczności: Projekt Włochy – Nowoczesna Dzielnica.  Aktywnie działa na rzecz poprawy infrastruktury komunikacyjnej w dzielnicy, bezpieczeństwa mieszkańców, a także ochrony środowiska – w tym szczególnie pielęgnacji i rozwoju parkowych terenów zielonych, poprawy jakości powietrza, czy też rewitalizacji terenów poprzemysłowych.  Ponadto rozpatruje skargi i wnioski mieszkańców w ramach kompetencji Komisji Rewizyjnej. 

 

Media społecznościowe:

Facebook
Umiejętności

,

Opublikowano w dniu

2.05.2017

Udostępnij

Podziel się tym ze znajomymi!