Anna Drewniak

Radna Wilanowa od 1998 r. W wyborach samorządowych 2018 r. startowała po raz piąty z listy komitetu Prawa i Sprawiedliwości i otrzymała w swoim okręgu ponad pół tysiąca głosów, by po raz szósty mogła reprezentować interesy mieszkańców Wilanowa w Radzie Dzielnicy.

Radna Anna Drewniak nieustannie i aktywnie działa na rzecz środowiska, w którym żyje i mieszka. Od lat z wielką troską angażuje się w problemy i sprawy mieszkańców Wilanowa i działając w ich interesie w poprzedniej kadencji skierowała 300 interpelacji.  W 2017 roku została uhonorowana za pracę w Radzie Społecznej na rzecz „MEDITRANS” SPZOZ w Warszawie oraz otrzymała Odznakę Honorową za Zasługi dla Samorządu.

Swoją uwagę skupia w szczególności na problemach socjalnych takich jak: przemoc w rodzinie, wśród młodzieży (w szkołach), uzależnienia. Jest oddana seniorom, osobom niepełnosprawnym i potrzebującym pomocy, przy tym wrażliwa na krzywdę ludzi i zwierząt w myśl zasady, że miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do tego co słabe i tej pomocy pozbawione.

W Radzie  Dzielnicy w kadencji 2018-2023 ponownie przewodniczy Komisji Mieszkaniowej oraz jest członkiem Komisji Inwestycji i Finansów, Komisji Strategii, Rozwoju i Dialogu Społecznego oraz Komisji Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska.

Radna Anna Drewniak jest absolwentką Wydziału Politologii na kierunku Administracja Publiczna. Prywatnie jest żoną, mamą trójki dzieci i babcią gromadki wnucząt. W wolnych chwilach czerpie radość z jazdy na rowerze i dobrej kuchni, zaś wytchnienie dają jej kultura i sztuka. Jednak inspirację do działań na rzecz harmonijnego rozwoju Wilanowa dają jej zawsze spotkania i rozmowy z wszystkimi mieszkańcami, których serdecznie zaprasza do kontaktu.

 

Kontakt do radnej:

tel. domowy: 22 642 31 49,

tel. 695 070 796,

 

Facebook
Umiejętności

, ,

Opublikowano w dniu

5.05.2017

Umiejętności

, ,

Opublikowano w dniu

5.05.2017

Udostępnij

Podziel się tym ze znajomymi!