News Ticker

Dobra zmiana dla Warszawy

„Dobra zmiana dla Warszawy” – to właśnie tym hasłem wyborczym Jacek Sasin, kandydat na Prezydenta Stolicy, rozpoczął walkę o Warszawę. Nowa strona internetowa, otwarte biuro wyborcze, a także pojawiające się bilbordy pokazują, że kampania wyborcza rusza pełną parą.

– Cieszę się, że mój sztab wyborczy został dziś oficjalnie otwarty. Zapraszam wszystkich, którzy będą chcieli porozmawiać o warszawskich problemach. Gwarantuję, że każdy zostanie wysłuchany. Mamy wolontariuszy, mamy energię! Wierzymy, że z pomocą mieszkańców stolicy uda nam się zdobyć Warszawę – powiedział Jacek Sasin.

Kandydat na Prezydenta Warszawy chce w trakcie kampanii spotkać się z mieszkańcami wszystkich 18 dzielnic Miasta. W tym tygodniu takie spotkania odbyły się już na Ursynowie, w Wesołej, na Żoliborzu, a na piątek zaplanowano spotkanie z mieszkańcami Bemowa. Kolejne miejsca, które odwiedzi Jacek Sasin dostępne są na Jego stronie internetowej.
– Chcę się skupić na pracy dla warszawiaków, a nie – jak moja Konkurentka – traktować funkcję Prezydenta Warszawy jako jedno z wielu zajęć – powiedział.

Wszyscy, którzy chcą skontaktować się z biurem Kandydata, mogą to zrobić wybierając się na ul. Koszykową 10, gdzie mieści się oficjalny Sztab Jacka Sasina, lub zadzwonić pod jeden z numerów: 784805188 lub 784805199. Dostępny jest także adres mailowy warszawskieinterwencje@jaceksasin.waw.pl, pod którym można zgłaszać swoje spostrzeżenia dotyczące Stolicy.

Kandydat na prezydenta Warszawy zachęca do zapoznania się także z Jego programem, który dostępny jest na nowo otwartej stronie internetowej www.jacek-sasin.pl.

Joanna Wieczorek

2 Comments on Dobra zmiana dla Warszawy

  1. Bardzo dobra kandydatura, blisko współpracował z naszym śp Prezydentem Prof Lechem Kaczyńskim, ma duże doświadczenie zawodowe, kocha swoją Ojczyznę, patriota. Będzie dobrym Prezydentem Warszawy, godnie reprezentować naszą stolicę w przeciwieństwie do obecnego kałmuka ze słomą w butach.
    Na pewno zrobi dużo dobrego dla Polski na tym stanowisku odwrotnie do obecnego POmarszczonego chamskiego botoksu, POtomka mongolskich kałmuków z dzikiej Azji.

  2. Bardzo dobry kandydat. szukam na waszych stronach list kandydatów do wyborów do rady mm. st. i mojej dzielnicy, oraz profili kandydatów, ale nie jestem w stanie ich znaleźć. Czy mozna prosić o wskazówkę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*