News Ticker

2 Comments on Andrzej, musisz!

  1. Witam,
    pragne wydac swoja opinie o filmiku YouTube „Andrzej musisz!”. Uwazam, ze doskonaly material przekonywujacy i wiarygodny, choc przyznam niestandardowy, jednak klarowne przeslanie podane z kultura i nienachalne, wrecz sympatyczne…
    Życze powodzenia i zwycięstwa wyborczego z serca, bo to nasz obowiązek, patriotyczny cel i misja ratowania Ojczyzny czy to co jeszcze po niej pozostało, oraz zmiana zasad ustrojowych zarządzania na państwo obywatelskie z głęboką demokracją służącą obywatelom i społeczeństwo na drodze nie pozorowanej czy propagandowej lecz faktycznej rozbudowy kraju i poprawy egzystencji dla życia godnego w dobrobycie w doganianiu standardów i dobrobytu Zachodu! Zróbmy a nie głośmy: „skok pokoleniowy”!
    Pozdrawiam
    Mieczyslaw Celejewski

  2. By utrudnić oddanie głosu, Konsulat w Mediolanie wysyła pakiety wyborcze zbyt późno. Ustawa mówi najpóźniej na 10 dni przed dniem głosowania, mnie wysłano w 9 dniu (15.05.2015). Pakiet żony nie doszedł wcale. W pierwszej turze musiałem dodatkowo opłacić przesyłkę ekspresową by zdążyć na czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*